LUXUSNÍ PŮDNÍ BYT PRAHA

Zdařilá vestavba luxusního prostorného bytu s dvěma koupelnami do nevyužívané půdy činžovního domu ve staré čtvrti Prahy. Umístěním velkoplošných atelierových oken a osazením prosklených stěn kolem pultových vikýřů nově vzniklé terasy, došlo k prosvětlení celého prostoru denním světlem. Okny je velmi příjemný výhled na střechy staré Prahy. V interieru bytu jsou zachovány některé původní prvky krovu k členění i zdobení prostoru. Stávající komínové těleso je opatřeno kamenným obkladem. Materiálovou i barevnou kombinací podlah a dveří vzniklo světlé a vzdušné bydlení pro rodinu s dětmi.


A successful loft conversion of a spacious apartment with two bathrooms in an old tenement house in the old quarter of Prague. Placing large atelier windows and installing a glass wall around a dormer of a newly created terrace made the whole apartment illuminated by daylight. The windows offer very nice views of the rooftops of Old Prague. The interior is decorated and divided by some original elements of preserved roof trusses. The chimney body is provided with a stone facing. A light and airy living was created by the material and colour combinations of floors and doors that suits families with children.


РОСКОШНЫЙ ПЕНТХАУС ПРАГА Роскошные, просторные апартаменты с двумя ванными комнатами в старом квартале Праги. Большие мансардные окна создают уют и гармонию светлого пространства с красивым видом на крыши Праги. Камин изготовлен из облицовочного камня, в помещении созданы стропильные декорации, подобраны материалы и цветовые комбинации полов и дверей.